loading

UT25P Forklift TruckUtilev - Technika, kuria galite pasitikėti.

Šiandien, sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, reikia nuolat pervežti krovinius iš vienos vietos į kitą, efektyviai, greitai ir išlaikant mažą kaina, tokiu būdu patenkinant ir pramonės įmonių ir paprastų vartotojų poreikius.

Siekiant patenkinti šiuos reikalavimus, UTILEV® asortimente esantys šakiniai krautuvai už prieinamą kainą suteikia galimybę patikimai ir ekonomiškai pervežti krovinius bei medžiagas. Šie krautuvai gali būti naudojami daugelyje pramonės šakų, ypač tais atvejais, kai vartotojai reikalauja patikimos įrangos be pažangių funkcijų ar priedų.

UTILEV krautuvai pristato nesudėtingą požiūrį į gaminių pervežimą. Produktų pasirinkimo gama buvo sukurta siekiant paprasto naudojimo ir nesudėtingos priežiūros. Suteikiama standartinė garantija bei visapusiška galimybė gauti atsarginių dalių.

Paprasti naudoti

Ergonomiška operatoriaus kabina bei įprastinis prietaisų ir svirčių išdėstymas suteikia galimybę vairuotojui patogiai dirbti nepatiriant nuovargio atliekamų operacijų metu. Standartinių parametrų bei funkcijų gama užtikrina jog krautuvas bus paruoštas taip, kad atitiktų jam keliamus darbo reikalavimus.

Lengva priežiūra

Standartizuotų sudėtinių dalių dėka, aptarnavimas gali būti atliekamas greitai ir lengvai, nereikalaujant sudėtingų diagnostikos įrankių ar nešiojamųjų kompiuterių su specializuotomis programomis.

Nebrangūs

Pasinaudodami įrodytais, aukštos kokybės, patikimais komponentais, krautuvai veikia užtikrintai, lėčiau dyla ar genda. Visa tai - kartu su sparčiu bei ekonomiškai efektyviu atsarginių dalių tiekimu - padeda sumažinti paslaugų ir techninės priežiūros reikalavimus ir išlaidas.

UTILEV® krautuvai yra idealus sprendimas įmonėms, kur krautuvai nėra intensyviai naudojami

Paprastas naudojimas, nesudėtinga priežiūra, nebrangūs – tai savybės, kurios telpa į pavadinimą UTILEV® technika, kuria galite pasitikėti.